25.6. 2011

25. června 2011 v 14:35
Předpokládám, že se všichni máte super, protože já ne. I když jdu vytáhnout síťovej kabel od počítače, omylem to prvně stočim k ledničce.

Zaplaťpánbů, že školní rok končí, neboť jsme ve slohu začali probírat úvahu a jedno z témat, které bychom měli dle pokynů učebnice zpracovat, byl život s rodiči. Jako ukázku jsme dostali už tisíckrát omytej text o matce dříčce a otci, kterej nic nedělá. V závěru autor nezapoměl poznamenat, že oba miluje.
Na dotaz učitelky, jestli to u nás funguje jako po staletí stále stejně, nebo naopak otec zastane většinu práce, jsem se zdržela hlasování, neboť oba dělají hovno.
Při úkolu v pracovním sešitě (stále se bavíme o slohu, resp. úvahách) jsme měli vymyslet, proč STOJÍ ZA TO ŽÍT. Ukázalo se, že znám jen důvody, proč nežít.
Aby si na mě zase učitelka neschladila hlavu, napsala jsem, že můžu dělat, co mě baví a poznávat svět. Což nemůžu, protože je to neslušný a cestování drahý, na což nemám peníze ani dostatečně vzdělanou rodinu. (O jídle jsem se nezmiňovala, předchozí skupina mě upozornila, že to nebrala jako důvod žít.)
A když se bavila o možnosti být s rodinou a přáteli, mě už se chtělo jen smát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Destinaetus Destinaetus | E-mail | Web | 10. července 2011 v 20:03 | Reagovat

Neber to jako lízy lízy od řitolezce, ale naše myšlenkové pochody jsou vesměs stejné. Hromadné debaty jsem vždy nesnášel. Kdykoli vyslovím myšlenku, tak se najdou aspon dvě barbie, které oponují "vážnými argumenty". A ta užasná témata pro procvičení mozkových zákrutů se snad už od Husa neměnila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama