Červen 2011

25.6. 2011

25. června 2011 v 14:35
Předpokládám, že se všichni máte super, protože já ne. I když jdu vytáhnout síťovej kabel od počítače, omylem to prvně stočim k ledničce.

Zaplaťpánbů, že školní rok končí, neboť jsme ve slohu začali probírat úvahu a jedno z témat, které bychom měli dle pokynů učebnice zpracovat, byl život s rodiči. Jako ukázku jsme dostali už tisíckrát omytej text o matce dříčce a otci, kterej nic nedělá. V závěru autor nezapoměl poznamenat, že oba miluje.
Na dotaz učitelky, jestli to u nás funguje jako po staletí stále stejně, nebo naopak otec zastane většinu práce, jsem se zdržela hlasování, neboť oba dělají hovno.
Při úkolu v pracovním sešitě (stále se bavíme o slohu, resp. úvahách) jsme měli vymyslet, proč STOJÍ ZA TO ŽÍT. Ukázalo se, že znám jen důvody, proč nežít.
Aby si na mě zase učitelka neschladila hlavu, napsala jsem, že můžu dělat, co mě baví a poznávat svět. Což nemůžu, protože je to neslušný a cestování drahý, na což nemám peníze ani dostatečně vzdělanou rodinu. (O jídle jsem se nezmiňovala, předchozí skupina mě upozornila, že to nebrala jako důvod žít.)
A když se bavila o možnosti být s rodinou a přáteli, mě už se chtělo jen smát.

Ha-ha

7. června 2011 v 21:21
Moje vnitřní rozhovory se většinou odehrávají mezi dvěma osobami, ale jestli budu furt sama, rozrosteme se na tři.
Přátele si těžko najdu, ukázalo se, že všichni jsou horečnatě nadšení do sportu. A já se nebudu cpát k cizím lidem s tím, že někomu rozrazím hlavu lítajícím talířem, kopnu mu míč do trní nebo vrazím hokejku do břicha.
Je to tak, přátelé, jedinou věcí, kterou mě bůh neobdařil, je talent na pohyb všeho druhu.
Ač jsem si podle amerických filmů myslela, že by mi šlo rugby, zákaz házení míče dopředu a nutnost umět kopat mě z této iluze svedly.
Tak se teď asi zaměřím na golf.

Otázka: Jak si má zoufalá, nesportovní, vzdělaná puberťačka najít kamarády?

Konec světa započal

3. června 2011 v 20:35
Víte, z čeho Němci serou krev?
Je to Milka. Sedmdesát procent nakažených jsou ženy, proč asi? Viděli jste někdy chlapa, jak si kupuje tabulku čokolády?
V Americe se narodil třetí bílý bizon, čtvrtý přinese apokalypsu. Dle Mayů nám zbývá asi rok a půl, čas potřebný na pomstu za smrt Bin Ládina.
Neuvěřitelně jsem ztloustla a netuším proč. V poslední době platonicky miluju asi deset jedinců mužského pohlaví. Přestaly mi růst vlasy. Jsem středem zájmu některých lidí ze školy, domnívám se, že jde o pozorovatele z vesmíru. Ač bych měla mít průjem ze stravy tvořené pouze třešněmi a tvarohem, nemám.
Přátelé, mně už je všechno jedno.